107,6 FM

Na narty autobusem

Uwaga narciarze! Będzie bezpośrednie połączenie drogowe aglomeracji ze Szczyrkiem.

Na narty autobusem   Autobus wożący narciarzy Mateusz Kornas /Radio eM Autobusy będą wyjeżdżały rano z Katowic i pojadą przez Tychy. Powrót popołudniem. - Pierwszy kurs wyruszy 15 grudnia - zapowiada Peter Jancovic:

Rozkład jazdy dostępny jest na stronie zebrabus.pl. W samym Szczyrku narciarze będą się też mogli poruszać bezpłatnymi skibusami. Za darmo na terenie miasta narciarze skorzystają też z autobusów PKS, które będą jeździł między Skrzycznem i Małym Skrzycznem. Przemieszczać można się w obu kierunkach. Tym samym na jednym bilecie - skipasie, bez problemu będzie można korzystać z tras Mountain Ski Resort i Centralnego Ośrodka Sortu - mówi Ireneusz Furczyk, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu:

W Szczyrk Mountain Resort na narciarzy czeka m. in. 5 kilometrów zmodernizowanych tras narciarskich i szybsze koleje linowe. Dyrektora ośrodka, Grzegorza Przybyłę Radio eM zapytało kiedy ruszy sezon?

W innym szczyrkowskim ośrodku - Beskid Sport Arena, gdzie jest już przygotowany zapas sztucznego śniegu, trasy planują otworzyć 1 grudnia.

Na narty autobusem   Autobus, który będzie jeździł do Szczyrku z Katowic i Tychów Mateusz Kornas /Radio eM

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama