107,6 FM

Dyspensa w Andrzejki

Nie będzie wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w najbliższy piątek.

Jak poinformowała Kuria Diecezjalna, "Biskup gliwicki, mając na uwadze dobro duchowe wiernych, którzy w piątek 30 listopada 2018 roku chcą świętować tzw. Andrzejki, udziela dyspensy od obowiązku zachowania piątkowej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych wszystkim wiernym przebywającym na terenie diecezji gliwickiej".

Proponujemy zatem - zwłaszcza miłośnikom mięsiwa - by zamiast pozostających w konflikcie z katolicką nauką tradycyjnych andrzejkowych wróżb, czas przed nadchodzącym Adwentem umilić sobie smacznymi mięsnymi przekąskami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama