107,6 FM

Nie trzeba być z Zabrza

Do końca listopada można zgłosić udział w XII Zabrzańskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcie Panu z weselem”.

Festiwal organizuje Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 i parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu-Rokitnicy pod honorowym patronatem bp. Gerarda Kusza i Małgorzaty Mańki-Szulik, prezydent Zabrza.

W festiwalu mogą wziąć udział uczniowie klas podstawowych, III klasy gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, soliści i zespoły muzyczne (do 25 osób), nie tylko z Zabrza.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 12 grudnia od 9.00 w ZSO nr 12, a koncert finałowy - 11 stycznia o 12.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu-Rokitnicy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada. Informacje na stronie ZSO nr 12, w zakładce Festiwal kolęd.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama