107,6 FM

W tym tygodniu...(7-13.01.2019)

Trwa okres świątecznych, noworocznych i kolędowych spotkań. Początek stycznia to też czas na decyzje udziału w kursach i warsztatach. Propozycji nie brakuje.

Już w poniedziałek 7 stycznia odbędzie się noworoczne spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców i duszpasterstwa nauczycieli i wychowawców z udziałem bp. Andrzeja Iwaneckiego, we wtorek 8 stycznia – modlitewne spotkanie mężczyzn, a w niedzielę 13 stycznia – spotkanie środowisk twórczych z bp. Gerardem Kuszem.

Trwają również zapisy na różne kursy i warsztaty: o komunikacji, opieki nad chorym u kresu życia (więcej TUTAJ) oraz dla małżeństw i rodziców. Kontynuowane będą także spotkania "Kawiarenki dla Rodziców" oraz rozpoczną się kolejne cykle warsztatów „Rodzinny krąg bliskości” - oba pod wspólnym hasłem: "Nie pouczamy, ale wspieramy" (więcej TUTAJ). Można też zapisywać się na majową pielgrzymkę specjalnym pociągiem do Lourdes.

O koncertach i spotkaniach kolędowych w tym i następnych tygodniach można przeczytać TUTAJ.

Szczegóły wydarzeń w naszej rubryce Zaproszenia na gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama