107,6 FM

Koncert w "Piekarskim Betlejem" przesunięty

Bracia Golcowie nie zagrają w sanktuarium w Piekarach Śląskich 18 stycznia - ze względu na żałobę po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska.

W komunikacie, który przysłał do redakcji ks. Adam Zgodzaj z sanktuarium w Piekarach Śląskich, czytamy, że koncert zostaje przesunięty w związku z żałobą narodową, którą Prezydent RP ogłosił od piątku 18 stycznia.

"Koncert kolęd zespołu Golec uOrkietra zostaje tego dnia odwołany i przesunięty na piątek 25 stycznia, na godz. 19.00" - napisał.

"Niech Matka Boża Piekarska wyprasza dla zmarłego tragicznie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza dar życia wiecznego" - czytamy w komunikacie. Organizatorzy dziękują za zrozumienie i proszą o przekazywanie tej informacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama