107,6 FM

Minister środowiska przyjął dymisję Łowczego Krajowego

Minister środowiska Henryk Kowalczyk przyjął dymisję przewodniczącego Polskiego Związku Łowieckiego, Łowczego Krajowego Piotra Jenocha - poinformował w środę PAP rzecznik resortu środowiska Aleksander Brzózka.

Rzecznik powiedział, że Jenoch będzie pełnił funkcję do 15 lutego, do tego czasy powinny zostać przedstawione kandydatury na nowego Łowczego Krajowego. Minister wybierze jednego z trzech kandydatów - dodał.

Piotr Jenoch funkcję Łowczego Krajowego, pełnił od kwietnia 2018 roku.

« 1 »
 • Tek777
  23.01.2019 16:56
  A podczaszego i koniuszego też mamy? ;)
  doceń 14
 • Gość
  23.01.2019 19:50
  Ze strony Polskiego Związku Łowieckiego "Podczas dzisiejszego, porannego spotkania z Ministrem Środowiska Henrykiem Kowalczykiem, Łowczy Krajowy Piotr Jenoch został poproszony o złożenie rezygnacji, co w przypadku jej braku miało skutkować odwołaniem Łowczego przez ministra."
  doceń 16
 • Kocór
  25.01.2019 11:16
  Może nie chciał się zgodzić na akcje" dziki wybić"?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama