107,6 FM

Przypomną walki o Miechowice

Ponad 130 osób z 25 grup rekonstrukcyjnych z Polski, Czech i Słowacji w inscenizacji opowiadającej o tragicznych wydarzeniach w styczniu 1945 roku.

Po raz trzeci przygotowane zostało widowisko historyczne „Walki o Miechowice”, rekonstrukcja wydarzeń, jakie miały miejsce w tej dzielnicy Bytomia w styczniu 1945 roku. Odbędzie się ono w sobotę 26 stycznia. Będzie też możliwość obejrzenia wystaw i zwiedzenia podziemnego przeciwlotniczego schronu.

Widowisko rozpocznie się o 14.00, ale już od 12.00 wszyscy zainteresowani zaproszeni są na teren ProFort Centrum w Bytom-Miechowice (ul. Stolarzowicka 19).

W poprzednich latach inscenizacja w postaci widowiska plenerowego przedstawiająca tragiczne dzieje Miechowic z początku 1945 r. cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Więcej na ten temat można przeczytać:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama