107,6 FM

Spotkanie Gorących Serc i koncert z udziałem Roksany Węgiel, Jastrzębie-Zdrój, 10 lutego

Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci, wystąpi 10 lutego 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Jastrzębiu-Zdroju na imprezie charytatywnej "Spotkanie Gorących Serc".

Zebrane na imprezie pieniądze zostaną przekazane świetlicom szkolnym i parafialnym klubom sportowym na rzecz realizacji wychowywania poprzez kulturę i sport. Spotkanie organizuje Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej.

Impreza ma na celu aktywizować ludzi dobrej woli do działania na rzecz równego dostępu młodego pokolenia do kultury i sportu.

Program spotkania:

16.00 - występy i pokazy

16.30 - koncerty

23.00 - zakończenie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama