107,6 FM

Doceńcie swojego nauczyciela religii

Do końca lutego można zgłosić go do plebiscytu na bohatera katechezy archidiecezji katowickiej.

Organizatorzy konkursu: Civitas Christiana i wydział katechetyczny archidiecezji zachęcają, by przez ten plebiscyt docenić naszych katechetów.

W zeszłym roku w konkursie wzięło udział 16 katechetów. Tegorocznych kandydatów zgłaszać można do końca lutego. Ich charakterystykę (nie dłuższą niż format A4) przesłać mogą uczniowie (za zgodą dyrektora), dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz księża współpracujący z katechetami.

Później od 1 kwietnia do 31 maja na naszej stronie internetowej w specjalnej galerii zdjęć "Kandydaci na bohatera katechezy 2019" odbędzie się internetowe głosowanie.

Wziąć w nim mogą tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy strony katowice.gosc.pl. Każdy zalogowany użytkownik na swojego kandydata będzie mógł oddać tylko jedną "gwiazdkę". Linka do rejestracji znaleźć można z prawej strony na czerwonej belce gosc.pl katowicki - druga ikonka od lewej.

Wyłoniony przez internautów zwycięzca otrzyma tytuł bohatera katechezy, statuetkę oraz nagrodę rzeczową. Pozostali nauczyciele - wyróżnienia i dyplomy.

Charakterystykę nauczyciela religii należy wysłać na adres: Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, ul. 3 Maja 26, 40-096 Katowice lub e-mailem na: katowice@civitaschristiana.pl. Czas do 28 lutego.

Zgłoszenie ma zawierać imię i nazwisko katechety, nazwę szkoły, w której uczy, oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego zasługuje na tytuł bohatera katechezy. Można opisać jego zaangażowanie w dzieła miłosierdzia, współpracę z parafią i osiągnięcia katechetyczne, pedagogiczne oraz dydaktyczne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama