107,6 FM

 • gorzko gorzki
  10.02.2019 09:47
  Polacy "stają ponad podziałami" tylko pod butem zaborcy, najeźdźcy lub okupanta. Wtedy jadą na jednym wózku, choć niektórzy i tak próbują z obcą władzą flirtować. To jednak "elity", bo biednym to zewsząd nędza. Najlepszymi Polakami często okazują się "obcy", z tym że ci z biedniejszej części świata, dla których Polska jest szansą i nadzieją. Bogaci patrzą co by się tu dało złupić. Obcy i swoi. I to by było na tyle.
  doceń 1
 • Tamar
  10.02.2019 13:07
  Zamiast cieszyć się, że przybyli posłowie i senatorowie, jest tytułowe narzekanie, że kogoś zabrakło.
  doceń 1
 • Wołyń1943
  12.02.2019 10:48
  Arcybiskup Teodorowicz w czasie wojny polsko-ukraińskiej jednoznacznie opowiedział się po stronie polskiej. Najwyraźniej marszałkowie nie chcieli drażnić Ukrainy swoją obecnością. Dobre samopoczucie i wrażliwość Ukrainy stała się najwyższym nakazem polskich polityków...
  doceń 0
 • Tadeusz
  15.02.2019 23:50
  Smutkiem tchnie wyliczanie, że kogoś nie było. Lepiej trzeba było podać którzy byli. Swoją drogą kard. Nycz też wiele razy się nie pojawiał w chwilach, gdy jego obecność była potrzebna jako duszpasterza. Może wprost zapytam: a Hanna Gronkiewicz-Walz była?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama