W woj. śląskim ruszyła akcja "Kolej na ferie"

dodane 11.02.2019 14:24

Mateusz Kornas /Radio eM

Przez najbliższe dwa tygodnie uczniowie w woj. śląskim Kolejami Śląskimi jeżdżą za darmo. Ruszyła akcja "Kolej na ferie".

Podczas ferii uczniowie jeżdżą Kolejami Śląskimi za darmo   Mateusz Kornas /Radio eM Podczas ferii uczniowie jeżdżą Kolejami Śląskimi za darmo Promocja obejmuje wszystkie dzieci i młodzież uczące się w szkołach podstawowych i średnich - wystarczy że zabiorą ze sobą dokument tożsamości potwierdzający swój wiek. Michał Woś, członek zarządu województwa śląskiego zapewnia, że darmowe przejazdy obowiązują na całej linii Kolei Śląskich:

Dziś [11.02.19] z Dworca PKP w Katowicach do Raciborza wyruszyła grupa harcerzy z Chorągwi Śląskiej ZHP. Pojechali zobaczyć jedyną na Śląsku mumię i szlak gotyku śląskiego.

Pierwsi uczniowie już podróżują Kolejami Śląskimi   Mateusz Kornas /Radio eM Pierwsi uczniowie już podróżują Kolejami Śląskimi Dzieci, które korzystały już wcześniej z pociągów, doceniają podróż koleją:

Bezpłatne przejazdy obowiązują też na specjalnie uruchomionych w ferie zimowe liniach - jak np. na codziennym kursie do Zakopanego. Promocja obowiązuje także dzieci i młodzież spoza województwa śląskiego.

 

Akcja "Kolej na ferie"   Mateusz Kornas /Radio eM Akcja "Kolej na ferie"

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| FERIE NA ŚLĄSKU, KOLEJ NA FERIE, KOLEJE ŚLĄSKIE, POCIĄGI, POCIĄGIEM NA FERIE , RUSZYŁA AKCJA KOLEJ NA FERIE

Sponsorowane

AutoCZESCIonline24.pl