107,6 FM

W woj. śląskim ruszyła akcja "Kolej na ferie"

Przez najbliższe dwa tygodnie uczniowie w woj. śląskim Kolejami Śląskimi jeżdżą za darmo. Ruszyła akcja "Kolej na ferie".

W woj. śląskim ruszyła akcja "Kolej na ferie"   Podczas ferii uczniowie jeżdżą Kolejami Śląskimi za darmo Mateusz Kornas /Radio eM Promocja obejmuje wszystkie dzieci i młodzież uczące się w szkołach podstawowych i średnich - wystarczy że zabiorą ze sobą dokument tożsamości potwierdzający swój wiek. Michał Woś, członek zarządu województwa śląskiego zapewnia, że darmowe przejazdy obowiązują na całej linii Kolei Śląskich:

Dziś [11.02.19] z Dworca PKP w Katowicach do Raciborza wyruszyła grupa harcerzy z Chorągwi Śląskiej ZHP. Pojechali zobaczyć jedyną na Śląsku mumię i szlak gotyku śląskiego.

W woj. śląskim ruszyła akcja "Kolej na ferie"   Pierwsi uczniowie już podróżują Kolejami Śląskimi Mateusz Kornas /Radio eM Dzieci, które korzystały już wcześniej z pociągów, doceniają podróż koleją:

Bezpłatne przejazdy obowiązują też na specjalnie uruchomionych w ferie zimowe liniach - jak np. na codziennym kursie do Zakopanego. Promocja obowiązuje także dzieci i młodzież spoza województwa śląskiego.

 

W woj. śląskim ruszyła akcja "Kolej na ferie"   Akcja "Kolej na ferie" Mateusz Kornas /Radio eM

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama