107,6 FM

Właściciel kozy pilnie poszukiwany

Zwierzę spacerowało w północnej części Radomia, stanowiąc zagrożenie w ruchu drogowym.

Jak informuje Monika Stanikowska z Biura ds. Informacji Prasowej i Publicznej Kancelarii Prezydenta Radomia, w sobotę 9 lutego Straż Miejska otrzymała zgłoszenie od jednego z mieszkańców Radomia o kozie spacerującej u zbiegu ulic Kozienickiej i Gryczanej.

- Zwierzę stanowiło zagrożenie w ruchu drogowym, dlatego przybyły na miejsce ekopatrol odnalazł je i przewiózł do gospodarstwa rolnego, z którym miasto ma podpisaną stosowną umowę. Teraz jest poszukiwany właściciel kozy. Kto rozpozna swoją zgubę, proszony jest o kontakt ze Strażą Miejską (tel. 48/36 20 435) lub z Urzędem Miejskim w Radomiu (tel. 48/36 20 237) w celu odbioru zwierzęcia - mówi M. Stanikowska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama