107,6 FM

Memoriał Kusocińskiego znowu na Stadionie Śląskim

Stadion Śląski znowu będzie gospodarzem lekkoatletycznej imprezy im. Janusza Kusocińskiego. Memoriał odbędzie się 16 czerwca 2019 roku.

Jakub Chełstowski i Tomasz Majewski podpisują list intencyjny   Jakub Chełstowski i Tomasz Majewski podpisują list intencyjny
Marcin Iciek / Radio eM
List intencyjny w tej sprawie podpisali przedstawiciele władz Województwa Śląskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Znów ma nie zabraknąć gwiazd, o czym mówił Tomasz Majewski, wiceprezes związku.

Ubiegłoroczny memoriał na chorzowskim obiekcie śledziło 20 tysięcy kibiców. Królowa sportu na dobre zagościła na Stadionie Śląskim. To zapewnienie przedstawiciele władz Województwa Śląskiego i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.


- zapewniał wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Sebastian Chmara. Tegoroczny Memoriał Janusza Kusocińskiego odbędzie się 16 czerwca.

Memoriał Kusocińskiego znowu na Stadionie Śląskim  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama