107,6 FM

W Oświęcimiu, dla wzrastania ducha

W sobotę 23 lutego o 18.00 w sanktuarium MB Wspomożenia Wiernych rozpocznie się kolejne spotkanie, na które młodych zapraszają salezjańskie Oratorium św. Jana Bosko i schola Projektu Fausystem z Piotrem Mireckim. Będzie ciekawy gość...

Jak zastrzegają organizatorzy, formacyjne Oświęcimskie Spotkania dla Ducha Wzrastania adresowane są do młodzieży, ale mogą w nich brać udział także dorośli. I młodzi, i starsi chętnie uczestniczą we wspólnej Eucharystii, a potem słuchają konferencji i świadectw zaproszonych gości, z którymi razem adorują Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, a pomaga im w tym schola Fausystem z Piotrem Mireckim na czele.

Wśród gości OSdDW, którzy dzielili się swoimi świadectwami wiary, byli m.in. bp Grzegorz Ryś, ks. Dariusz Bartocha SDB, o. Ryszard Sierański, Magda Anioł z mężem Adamem Szewczykiem. Impulsem dla rozpoczęcia spotkań były Światowe Dni Młodzieży w Krakowie i atmosfera radosnego uwielbienia Pana Boga.

W sobotę 23 lutego o 18.00 w sanktuarium MB Wspomożenia Wiernych od Eucharystii rozpocznie się kolejne spotkanie z cyklu OSdDW. O 19.00 przewidziano konferencję, którą wygłosi Witek Wilk, mąż, ojciec czworga dzieci i muzyk, który - jak sam deklaruje - najbardziej kocha Boga i jazz. Jego największą pasją życiową jest głoszenie Ewangelii. Na zakończenie - adoracja Najświętszego Sakramentu i Apel Jasnogórski.

Witek Wilk jako główny temat dla swojego świadectwa i konferencji wybrał słowa z Listu św. Pawła do Filipian: "Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia".

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama