107,6 FM

Wiosna należy do Alicji!

16 marca odbędzie się druga edycja akcji "Uwolnij Ciucha". Tym razem mieszkańcy Lublina mają możliwość wesprzeć Alicję Mazurek, która od roku znajduje się w śpiączce.

Akcja "Uwolnij Ciucha" to cykliczna impreza organizowana przez lubelskich wolontariuszy, podczas której można wymienić się uwolnionymi z szaf ubraniami, a dochód każdorazowo przekazywany jest na cel charytatywny. Za każdym razem na rzecz innej potrzebującej osoby z naszego regionu. 

Podczas drugiej edycji akcji zbierane będą pieniądze na kosztowną rehabilitację i leczenie dla potrzebującej Alicji Mazurek, ale jak zaznaczają organizatorzy, to okazja do pomocy także samemu sobie - odświeżamy własną garderobę na wiosnę. 

Żeby włączyć się w akcję, trzeba przejrzeć własną szafę (zbierane są ubrania zarówno damskie, jak i męskie), wybrać te, w których już się nie chodzi, ale nadal są w dobrym stanie, i czyste przynieść do CSK w czwartek 14 lub 15 marca w godz. od 14 do 20. 

W czasie wydarzenia każdy będzie mógł dla siebie wybrać także nowe ubrania, nawet bez przynoszenia swoich! - To okazja do zaprowadzenia porządku w swojej szafie, znalezienie dla siebie fajnego ciuch,a ale przede wszystkim to realna pomoc dla Ali - przekonuje Aleksandra Burdan, zaangażowana w inicjatywę. 

Ubrania zostaną podzielone na specjalne sekcje i 16 marca w Centrum Spotkania Kultur każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Pieniądze na wybraną garderobę zostaną przeznaczone na leczenie Alicji. 

Organizatorzy w czasie wydarzenia przewidują również możliwość napicia się dobrej kawy i zjedzenia pysznego ciasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama