107,6 FM

Konferencja "Dehumanizacja medycyny - postscriptum", Katowice, 23 marca

Konferencja "Dehumanizacja medycyny - postscriptum" odbędzie się 23 marca w studiu koncertowym im. Jerzego Haralda Polskiego Radia Katowice (Katowice, ul. Ligonia 29). Od 10.00 - rejestracja uczestników, o 10.30 - rozpoczęcie.

Zaproszonymi panelistami będą: ks. dr hab. Antoni Bartoszek, prof. Jan Duława, dr Elżbieta Kortyczko, dr Jacek Kozakiewicz, prof. Jarosław Markowski. Zakończenie konferencji jest planowane na godzinę 14.15.

Konferencję poprzedzi uroczysta Msza św. z okazji jubileuszu 25-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich w Katowicach. Msza św. odbędzie się o 9.00 w katowickiej katedrze Chrystusa Króla.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama