107,6 FM

Żużel: finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Europy w Chorzowie

Żużel ponownie wraca na Stadion Śląski, a od dzisiaj (poniedziałek) można nabywać wejściówki na to wydarzenie.

Finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędzie się 28 września o godzinie 18 w Chorzowie. Fani czarnego sportu od dziś (poniedziałek) mogą kupić wejściówki na to wydarzenie. Organizatorzy nie ukrywają, że amatorów żużla do wizyty na Śląskim zachęci również cena - zawody będzie można zobaczyć już za 19 zł.  

- Mam plany na ten sezon, jednak nie wszystkie chciałbym ujawnić. Jednym z tych, które mogę przedstawić już teraz, jest fakt, że wystartuję w eliminacjach do SEC - mówi Grigorij Laguta, od sezonu 2019 występujący w barwach Speed Car Motor Lublin. Tytułu Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu broni Leon Madsen, który przed rokiem, w "Kotle Czarownic", zdeklasował rywali.

Zawody na Stadionie Śląskim w 2018 roku zostały pozytywnie ocenione przez działaczy, zawodników oraz osobistości ze środowiska sportowego, o czym świadczy nominacja do Nagród Biznesu Sportowego za 2018 rok.

- Awans TAURON Speedway Euro Championship do finałowej trójki Wydarzeń Sportowych ubiegających się o Nagrodę Biznesu Sportowego za rok 2018 to ogromne wyróżnienie, czego serdecznie gratuluję i cieszę się tym bardziej, że impreza gościła na Stadionie Śląskim - powiedział Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama