107,6 FM

Katowice: defibrylatory ratują życie

Tauron oraz Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego przypominają: defibrylatory ratują życie. W Katowicach odbyła się akcja promocyjna urządzeń, które są coraz bardziej popularne w regionie.

Katowice: defibrylatory ratują życie  

W stolicy regionu przypominano dziś o tym, że w naszym województwie, w przestrzeni publicznej jest coraz więcej defibrylatorów. Mówi rzecznik prasowy Tauron Polska Energia - Łukasz Zimnoch:

Przypomnijmy - defibrylator to urządzenie ratujące życzcie po nagłym zatrzymaniu krążenia, poprzez komunikaty głosowe ułatwia przeprowadzenie akcji ratowniczej. Są one na tyle jasne, ze każdy jest w stanie uratować czyjeś  życie.

Katowice: defibrylatory ratują życie  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama