107,6 FM

Duchowa Adopcja Życia Poczętego. Możesz dołączyć!

Duchowa Adopcja Życia Poczętego to modlitwa za nieznane nam, jeszcze nienarodzone dziecko, którego życie jest zagrożone. - W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego zachęcamy, by dołączyć - mówi ks. Zdzisław Brzezinka.

Duchowa Adopcja Życia Poczętego. Możesz dołączyć!   Katowice 05 12 2018 Zdjęcie z modelem. dziecko, zycie, aborcja, pro, life, prolife, pro-life, ciaza, porod Foto:Henryk Przondziono/Gość Niedzielny Henryk Przondziono

Dziś Dzień Świętości Życia. W Katowicach-Bogucicach, w parafii, przy której siedzibę ma Archidiecezjalne Centrum Duchowej Adopcji, zostanie odprawiona Msza św. za dar życia. Dziś można też dołączyć do Duchowej Adopcji Życia Poczętego, do czego zachęca ks. Zdzisław Brzezinka dyrektor wydziału duszpasterstwa rodzin kurii metropolitalnej w Katowicach.

Na czym polega to dzieło wyjaśnia również ks. Tomasz Kancelarczyk z Fundacji Małych Stópek.

Dodaje Anna Piotrkowska z Fundacji. Duchowe mamy z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jana Bosko w Katowicach mówią, że podjęcie duchowej adopcji to wspaniałe doświadczenie.

 Do ośrodków koordynujących Duchową Adopcje docierają setki wiadomości o ocalonych dzieciach. Są też świadectwa wyproszonych za pośrednictwem tego dzieła łask.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama