107,6 FM

W Katowicach trwają targi "Globalnie"

25. Międzynarodowe Targi Turystyki "Globalnie"odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

25. Międzynarodowe Targi Turystyki "Globalnie"   25. Międzynarodowe Targi Turystyki "Globalnie"
Marek Piechniczek / Radio eM

3 dni, ponad 200-stu wystawców i tysiące ofert na wypoczynek w Polsce i za granicą. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozpoczęły się targi "Globalnie"- zaprasza PR manager wydarzenia Katarzyna Szczytowska:

Do niedzieli zaplanowano również spotkania z podróżnikami -między innymi z Szymonem Radzimierskim, dziecięcym podróżnikiem czy Roksaną Nowak, która od lat mieszka w Albanii. Na targach zorganizuje ona mini warsztaty języka albańskiego. Targi prezentują też ofertę dla turystów, jak i branży turystycznej. Do Rumunii zaprasza Agnieszka Szatała z Karpaten Tourism z Bukaresztu:

Do ZOO w Ostrawie zapraszała Raszka Michaela. Targi "Globalnie" potrwają do niedzieli.

25. Międzynarodowe Targi Turystyki "Globalnie"   25. Międzynarodowe Targi Turystyki "Globalnie"
Marek Piechniczek / Radio eM

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama