107,6 FM

Misterium Męki Pańskiej-Kalwaria Śląska w Katowicach-Panewnikach w nowej wersji

Historia Jezusa Chrystusa ma być opowiedziana nieco inaczej niż w minionych latach. XIII Misterium Męki Pańskiej-Kalwaria Śląska w Bazylice w Katowicach-Panewnikach swoją premierę będzie miało już dzisiaj.

Dziś w panewnickiej Bazylice premiera XIII Misterium Męki Pańskiej-Kalwaria Śląska. Franciszkanie z Katowic jak co roku przygotowali spektakl obrazujący ostatnie chwile życia Jezusa na ziemi. W tym roku - jak zapewniają młodzi aktorzy - wiele jednak się zmieni:

Spektakl zostanie zaprezentowany - tradycyjnie - we wnętrzu Bazyliki w Katowicach-Panewnikach. Ale na tym podobieństwa z latami poprzednimi się kończą - co potwierdzają jego główni organizatorzy:

mówił franciszkanin brat Krypsin i reżyser Mariusz Kozubek. Początek spektaklu dziś w panewnickiej Bazylice o 19:30. Jutro o tej samej powtórka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama