107,6 FM

Szydło: Będziemy czekać na związki oświatowe o godz. 15.00 w "Dialogu"

Przedstawiciele rządu będą czekali we wtorek o godz. 15 w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie na reprezentantów oświatowych związków zawodowych - poinformowała wicepremier Beata Szydło.

"W tej chwili priorytetem dla rządu są egzaminy młodzieży. Jesteśmy otwarci na to, by prowadzić rozmowy dalej. Zrobimy wszystko, by te egzaminy przebiegły spokojnie, żeby młodzi ludzie mogli jutro je napisać. Będziemy chcieli przekonać stronę związkową - dwie pozostałe centrale związkowe, czyli ZNP i FZZ, by przystąpiły do porozumienia, które zostało już podpisane w niedzielę przez +Solidarność+" - powiedziała wicepremier.

"Będziemy dzisiaj czekać o godz. 15.00 na przedstawicieli naszych partnerów społecznych, na przedstawicieli związków zawodowych w centrum +Dialogu+, żeby spotkać się i porozmawiać" - przekazała wicepremier.

« 1 »
  • Gość_3
    09.04.2019 13:11
    Pani Beato, dac im postrajkować i wstrzymać wypłaty. Zobaczy Pani jak pomoże. A z nimi czy bez nich, to to samo egzaminy się odbędą, są chętni do Komisji - dać poszaleć prowokatorom i manipulatorom grającym dziećmi.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama