107,6 FM

Śląskie: od Wielkiego Piątku tymczasowo zmieniony rozkład jazdy autobusów

Autobusy jeżdżą inaczej. W okresie świątecznym zmienione zostają zasady funkcjonowania komunikacji miejskiej. W Wielki Piątek i wtorek po świętach wielkanocnych obowiązuje rozkład jazdy, który wdrażany jest podczas ferii i wakacji.

W Niedzielę Wielkanocną i w Poniedziałek Wielkanocny obowiązuje świąteczny rozkład, dodatkowo okrojony - mówi Anna Koteras z biura Zarządu Transportu Metropolitalnego:

Jak sytuacja wygląda w Wielki Piątek i wtorek zaraz po świętach wielkanocnych? O tym również Anna Koteras:

W Wielką Sobotę obowiązują rozkłady jazdy odpowiednie dla tego dnia. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej Zarządu Transportu Metropolitalnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama