107,6 FM

Gość: Ewa Koj prokurator z IPN o wydarzeniach grudnia `81

środa, 8.10

Gościem Sylwestra Strzałkowskiego będzie prokurator Ewa Koj z IPN, naczelnik Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach. Porozmawiamy o ściganiu sprawców zbrodni komunistycznych. W ostatnim czasie został zatrzymany w Chorwacji były funkcjonariusz plutonu specjalnego ZOMO, któremu zarzuca się, że w grudniu 1981 r. strzelał do górników w Kopalni „Wujek”.

W środę po 8.10 zaprasza Sylwester Strzałkowski. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.

Programy