107,6 FM

Ruda Śląska: w sobotę XXI Międzynardowy Rudzki Bieg 12 Godzinny

XXI Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 Godzinny w tym roku połączony jest z okrągłym jubileuszem miasta. Z okazji 60. urodzin Rudy Śląskiej, biegacze sprawdzą się też na dystansie 60 km. - Ważna jest przede wszystkim głowa - mówi ultramaratończyk August Jakubik.

Już po raz 21. najlepsi ultramaratończycy z Polski, Litwy, Ukrainy i Białorusi wezmą udział w Międzynarodowym Rudzkim Biegu 12 Godzinnym. Impreza zaplanowana jest na jutrzejszy poranek. Weźmie w niej udział 70 osób. Wystartują oni o godz. 7.00 z Placu Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej. - Na takim dystansie bardzo ważna jest głowa - mówi ultramaratończyk i organizator - August Jakubik:

Obok biegu na 12 godzin, organizowany jest też bieg na 60 km. To z okazji 60. urodzin Rudy Śląskiej. Łukasz Jarausz z MOSiRu w Rudzie Śląskiej zapewnia - wszystko jest przygotowane:

 

dodawał August Jakubik. Bieg na 60 km rozpocznie się o 12:00.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama