107,6 FM

Sąd uchylił wydany przez Rafała Trzaskowskiego zakaz Marszu Suwerenności

28.04. Warszawa (PAP) - Sąd Okręgowy w Warszawie uchylił wydany przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego zakaz planowanego na 1 maja Marszu Suwerenności - poinformował w niedzielę na swoim twitterze poseł Jacek Wilk (koło Konfederacja).

Marsz jest organizowany przez środowiska narodowe, m.in. przez wystawiającą listy w wyborach do PE Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy. Organizowany jest pod hasłem "Stop dyktatowi Berlina i Brukseli".

1 maja przypada 15-lecie polskiego członkostwa w Unii Europejskiej. Marsz ma zacząć się o 13 na Placu Zamkowym.

« 1 »
 • Czloax
  28.04.2019 13:06
  No proszę, sądy muszą przypominać POwcom co to znaczy demokracja.
  doceń 14
 • Obserwator
  28.04.2019 13:50
  jaki był powód zakazu? Czy poza uchyleniem zakazu ktokolwiek zbadał prawną możliwość zakazania tego marszu przez pana Trzaskowskiego? Bo może przypadkiem pan Trzaskowski popełnił wykroczenie i powinien odejść od koryta? :)
  doceń 15
 • Niech się święci 1 maja
  28.04.2019 16:51
  1 maja maszerowali komuniści teraz pomaszerują ich potomkowie !

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama