107,6 FM

Modlitwa za tegorocznych maturzystów i marsz rodzin

niedziela, 8.00

Nauka do matury idzie w parze z modlitwą. O modlitwie z maturzystami i za nich porozmawiamy z ks. Krzysztofem Nowrotem, duszpasterzem studentów i młodzieży. Wybralibyśmy się też na Marsz dla Życia i Rodziny, tylko że… marsz jest przełożony na jesień. Porozmawiamy jednak i o marszu, i o rodzinie z Katarzyną Malcharczyk, jedną z jego organizatorek.

Zaprasza Sylwester Strzałkowski. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • FAN_GN
    08.09.2019 08:27
    Katecheza powinna opierać się tylko o czytanie Pisma Świętego i Katechizmu. Z tego co pamiętam, tego nigdy praktycznie na lekcjach religii nie było. Byłbym zachwycony lekcją w której czyta się jakiś fragment Biblii, katecheta czyta w odpowiedzi Katechizm i tłumaczy. Można by również wprowadzić pytania od uczniów. Wiem że pole trudne, bo małe dzieci są za małe by coś zrozumieć, gimnazjaliści zbyt niedojrzali by słuchać, ale lekcje religii które o religii nie mówią są bez sensu, a tak bywało te 15 lat temu kiedy chodziłem do szkoły.
    doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Tym żyje Kościół

Tym żyje Kościół   Niedziela 8:00. Zapraszają Aneta Kuberska-Bębas i Sylwester Strzałkowski

Prześladowania chrześcijan...
Papieskie pielgrzymki...
Relacje państwo – Kościół...
Ekumenizm...
Dialog z islamem...
Świeccy w Kościele...

…tym żyje Kościół

A my rozmawiamy o tym co niedzielę z naszymi gośćmi - ekspertami i świadkami.
Zapraszamy o 8.00.
 

Programy