107,6 FM

Bohater katechezy - dziś ostatni dzień głosowania!

Wybierz jednego z dziesięciu katechetów. 31 maja to ostatni dzień plebiscytu "Bohater katechezy archidiecezji katowickiej".

Wystarczy wejść do galerii zdjęć (link jest na dole strony), znaleźć swojego kandydata i kliknąć na gwiazdkę w lewym górnym rogu.

Na ostatniej prostej na prowadzeniu jest ks. Robert Uflant, salwatorianin, katecheta w Zespole Szkół Technicznych w Mikołowie. Ścigają go ks. Rafał Kaca z Zespołu Szkół nr 2 im. ks. J. Tischnera w Żorach i Danuta Gospodarek ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Paniówkach. Blisko miejsca na podium jest też ks. Piotr Larysz z Technikum nr 1 w Knurowie.

Zapraszamy do zabawy!

Głosowanie w galerii zdjęć: Kandydaci na bohatera katechezy 2019.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama