107,6 FM

Katowice: zakończyła się 47. Europejska Konferencja Regionalna Interpolu

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dobiegła końca 47. Europejska Konferencja Regionalna Interpolu. Wśród zagrożeń jakie stoją przed dzisiejszym światem wymieniono: przemyt narkotyków i cyberterroryzm.

Ponad 170 uczestników z 50 państw członkowskich regionu europejskiego dyskutowało w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach o współczesnych zagrożeniach. Konferencja trwała od środy (Konferencja Interpolu w Katowicach: wśród tematów cyberterroryzm).

Na zakończenie spotkania głos zabrał Aleksander Prokopczuk - wiceprezydent Interpolu:

Katowice: zakończyła się 47. Europejska Konferencja Regionalna Interpolu   W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dobiegła końca 47. Europejska Konferencja Regionalna Interpolu Mateusz Kornas / Radio eM

Gospodarz spotkania komendant główny policji Jarosław Szymczyk dziś podkreślał:

Dodajmy, że konferencja zorganizowana w Międzynarodowym Centrum Kongresowym ma charakter cykliczny i odbywa się co roku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama