107,6 FM

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach: w ZSS nr 6 zajęcia dla dzieci w wakacje

Mimo wakacji, szkoła działa bez przerwy. Tak jest w Zespole Szkół Specjalnych nr 6 w Katowicach. Placówka, mieszcząca się w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka, zapewnia małym pacjentom zajęcia wychowawcze przez cały rok.

Szkoła, w której mimo wakacji są prowadzone zajęcia. Taka istnieje w Katowicach przy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. To Zespół Szkół Specjalnych nr 6 im. Krystyny Bochenek, w której właśnie rozpoczęły się wakacyjne zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Małych pacjentów odwiedziliśmy z mikrofonem Radia eM:

dodawała mama Laury. Każdego dnia - także w wakacje - pod opieką nauczycieli jest tam około 200 uczniów, pacjentów Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

- Zajęcia są tu więc organizowane także w wakacje - mówią  Katarzyna Zroski-Żukowska i Longina Filipek - wicedyrektorzy szkoły:

 

W mijającym roku szkolnym w szkole kształciło się blisko 8 tys. uczniów. Słuchaj więcej: Szkoła w wakacje, czyli Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Katowicach

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama