107,6 FM

Rybnik. Śmiertelny wypadek podczas egzaminu na prawo jazdy

Egzaminator WORD zginął śmiertelnie potrącony podczas przeprowadzania egzaminu.

Na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rybniku zginął 35-letni egzaminator, potrącony przez zdającą egzamin na prawo jazdy 68-letnią kobietę. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura. - Egzaminator zmarł na miejscu wskutek odniesionych obrażeń - poinformował sierż. szt. Dariusz Jaroszewski z rybnickiej policji.

Do tragedii doszło podczas egzaminu na placu manewrowym. W Rybniku na terenie WORD egzaminy są prowadzone na kilku stanowiskach jednocześnie. Z pierwszych ustaleń wynika, że zmarły przeprowadzał właśnie egzamin, gdy potrącił go samochód kierowany przez 68-latkę, zdającą egzamin na innym torze.

Obecnie trwają czynności śledcze prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratury. Policjanci nie informują na razie, czy i jakie zarzuty może usłyszeć kierująca autem, która potrąciła mężczyznę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama