107,6 FM

Katowice: podsumowanie 10. edycji Industriady i zaproszenie na wakacje

103 tysiące osób wzięło udział w tegorocznej edycji Industriady. W Katowicach podsumowano dziś 10. edycję największego festiwalu zabytków techniki w Europie.

W Katowicach podsumowano dziś 10. Jubileuszową edycję Industriady. W ponad 50 zabytkach zlokalizowanych w 27 miastach zorganizowano ponad 500 wydarzeń. Wzięło w nich udział 103 tysiące osób. - To  o 6 tysięcy więcej niż w ubiegłym - mówi Adam Hajduga  z Urzędu Marszałkowskiego:

 

Industriada to drugi największy festiwal zabytków techniki w Europie. Święto odbywało się w województwie śląskim na początku czerwca.

- Industriada  to sukces, ale patrzymy w przyszłość i do odwiedzenia zabytków techniki zapraszamy także w wakacje - mówi Przemysław Smyczek, dyrektor wydziału kultury Urzędu Marszałkowskiego:

 

Szczegóły na temat Indu-wakacji znajdą Państwo na stronie www.zabytkitechniki.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama