107,6 FM

Klerycy wylatują na misje. Lecą do trzech krajów: Zambii, Mołdawii i Wielkiej Brytanii

Jutro klerycy archidiecezji katowickiej wylatują na misje. W sumie to 9 osób, które chce głosić Chrystusa poza granicami Polski. Rozmawialiśmy z nimi przed wylotem.

Zambia, Mołdawia i Wielka Brytania - jutro 9 kleryków diecezji katowickiej wylatuje na misje. Wśród nich jest Piotr Literski:

Czterech uda się na staż do Mołdawii, czterech do Wielkiej Brytanii i jeden do Zambii. Wyjazdy są finansowane także dzięki ofiarom diecezjan. W tym roku udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych. Część pieniędzy zostanie przeznaczona też na pomoc dla biednych w krajach misyjnych:

Staże potrwają od dwóch tygodni do dwóch miesięcy.

Słuchaj całej rozmowy: Klerycy przed wylotem na misje gościli w Radiu eM

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama