107,6 FM

Zabrze. Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Do 12 lipca trwa rekrutacja na bezpłatne warsztaty dla rodziców, którzy mieszkają w Zabrzu i posiadają dziecko w wieku 7-17 lat.

Zajęcia rozpoczną się we wrześniu w ramach działalności Uniwersytetu Dziecięco-Młodzieżowego WST

Będą to zajęcia w 15-osobowej grupie, 4-godzinne, w weekendy. Organizatorzy planują 10 spotkań. Przykładowe tematy: kształtowanie nawyków uczenia się u dzieci, umiejętne stawianie i spełnianie wymagań, wychowanie do samodzielności, wprowadzenie do analizy transakcyjnej.

Projekt jest współfinansowany ze środków unijnych, dla uczestników warsztaty są bezpłatne.

UDM to wspólne przedsięwzięcie Urzędu Miejskiego w Zabrzu oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Zajęcia warsztatowe dla rodziców odbywać się będą w zabrzańskim budynku WST, Park Hutniczy 3-5 (obok teatru i filharmonii).

Więcej informacji: 32 37 33 525, e-mail: sekretariat_wrp@um.zabrze.pl oraz na stronie Miasta Zabrze TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama