107,6 FM

Nowoczesny sprzęt dla małych pacjentów w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka

Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka z nowoczesnym sprzętem! Dzięki darczyńcom Fundacji Iskierka do placówki trafiła niezależna stacja do planowania zabiegów neurochirurgicznych. Pomoże w usuwaniu całego guza.

Teraz operacje usuwania guzów mózgu u dzieci będą przeprowadzane w bezpieczniejszych warunkach. W Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach pojawiła się niezależna stacja do planowania zabiegów neurochirurgicznych. To wszystko dzięki darczyńcom Fundacji ISKIERKA. Dziś dziennikarze weszli na blok operacyjny i mogli zobaczyć, jak działa nowo zakupiony sprzęt.

 

Przekazany szpitalowi sprzęt jest wart ponad 200 tys. zł. A z mikrofonem Radia eM w  Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach była nasza reporterka, Agnieszka Skrzypczyk.

Nowoczesny sprzęt dla małych pacjentów w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka   Darczyńcy Fundacji Iskierka pomogli Górnośląskiemu Centrum Zdrowia Dziecka Agnieszka Skrzypczyk / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama