107,6 FM

Ruszają Bystrzańskie Recitale Organowe

​W kościele Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa w Bystrej Krakowskiej w sobotę 6 lipca rozpoczyna się organizowany już po raz 33. cykl koncertów organowych z udziałem zaproszonych gości. Tradycyjnie w inauguracyjnym koncercie wraz z mistrzem organów - tym razem będzie to Adam Klarecki - wystąpi bystrzański chór Cantica pod dyrekcją Joanny Rosiek.

W kolejnym koncercie 13 lipca na organach zagra Ewa Bąk, a towarzyszyć jej będą także: kontratenor Marcin Ciszewski i Dmitru Harea - na fletni pana.

W sobotę 20 lipca koncertować będą: Patryk Podwojski (organy) i mezzosopranistka Aleksandra Kołodziejczyk.

Podczas ostatniego lipcowego koncertu melomani będą mogli wysłuchać kompozycji mistrzów w wykonaniu Jana Bokszczanina (organy) i saksofonistki Aliny Mleczko.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się w soboty o 18.30. Wstęp wolny.

Organizatorem jest bystrzańska parafia Najdroższej Krwi Pana Jezusa Chrystusa, wspierana przez bielskie Starostwo Powiatowe, Urząd Gminy Wilkowice, GOK i indywidualnych darczyńców z terenu parafii oraz Dom Rekolekcyjny Nazaret.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama