107,6 FM

Koncert zespołu AMEN AdoraMus Emigranci Najwyższemu, Wola k. Pszczyny, 26 lipca

Obecnie AMEN to 25 chórzystów i 15 instrumentalistów. Łączy ich wspólna muzyczna pasja.

Koncert odbędzie się 26 lipca o 19.00 w kościele pw. Matki Bożej Piekarskiej w Woli koło Pszczyny.

Zespół AMEN AdoraMus Emigranci Najwyższemu to polonijny zespół CCM (ContemporaryChristian Music), który z końcem 2015 r. rozpoczął swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii i nadal rozwija się pod kierownictwem Romana Licznerskiego,

Obecnie AMEN to 25 chórzystów i 15 instrumentalistów, a wszystkich łączy pasja do muzyki, zapał i przekonanie, że można grać i śpiewać o Bogu w estetyce zrozumialej dla współczesnego człowieka.

Repertuar AMEN to zarówno standardy muzyki chrześcijańskiej jak i własne kompozycje zespołu. Jedne i drugie w nowoczesnych aranżacjach,łączących elementy muzyki sakralnej, przez klasyczną aż do współczesnego pop, w poszukiwaniu własnego stylu i brzmienia.

Twórcą niemal całego repertuaru jest Roman Licznerski ale zespół wykonuje także utwory napisane przez Marka Podkowę, wybitnego aranżera i saksofonistę jazzowego.

Po bardzo dobrym przyjęciu zespołu przez angielską Polonię i pierwszych sukcesach w Polsce w 2018 r., AMEN w tym roku wraca z koncertami, prezentując repertuar ze swojej najnowszej, autorskiej płyty BELIEVE.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama