107,6 FM

Koncert zespołu AMEN AdoraMus Emigranci Najwyższemu, Wola k. Pszczyny, 26 lipca

Obecnie AMEN to 25 chórzystów i 15 instrumentalistów. Łączy ich wspólna muzyczna pasja.

Koncert odbędzie się 26 lipca o 19.00 w kościele pw. Matki Bożej Piekarskiej w Woli koło Pszczyny.

Zespół AMEN AdoraMus Emigranci Najwyższemu to polonijny zespół CCM (ContemporaryChristian Music), który z końcem 2015 r. rozpoczął swoją działalność na terenie Wielkiej Brytanii i nadal rozwija się pod kierownictwem Romana Licznerskiego,

Obecnie AMEN to 25 chórzystów i 15 instrumentalistów, a wszystkich łączy pasja do muzyki, zapał i przekonanie, że można grać i śpiewać o Bogu w estetyce zrozumialej dla współczesnego człowieka.

Repertuar AMEN to zarówno standardy muzyki chrześcijańskiej jak i własne kompozycje zespołu. Jedne i drugie w nowoczesnych aranżacjach,łączących elementy muzyki sakralnej, przez klasyczną aż do współczesnego pop, w poszukiwaniu własnego stylu i brzmienia.

Twórcą niemal całego repertuaru jest Roman Licznerski ale zespół wykonuje także utwory napisane przez Marka Podkowę, wybitnego aranżera i saksofonistę jazzowego.

Po bardzo dobrym przyjęciu zespołu przez angielską Polonię i pierwszych sukcesach w Polsce w 2018 r., AMEN w tym roku wraca z koncertami, prezentując repertuar ze swojej najnowszej, autorskiej płyty BELIEVE.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Niki
    29.07.2019 07:59
    Witam. Byłam na ich koncercie -petarda... Dlaczego nie ma z nimi żadnego zdjęcia, tematu itp... w sumie gdyby się nie znali nazwy zespołu, to nikt by nawet nie znalazł informacji o nich. A przecież... Jeśli dajecie ogłoszenie, to niejako ich promujecie... Nie promując... A szkoda bo są na prawdę warci uwagi.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama