107,6 FM

"Song of songs Festival" już niebawem

Song Of Songs Festival - jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie ponownie zawita do Torunia 19 i 20 lipca 2019 roku.

Festiwal odbędzie się na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. Zaplanowaliśmy dwanaście koncertów - informują organizatorzy  -  które zagrają znakomite gwiazdy Polskiej sceny muzycznej. Formuła festiwalu otwiera się. Na tegorocznej edycji wystąpią również muzycy, którzy nie są ściśle związani ze sceną chrześcijańską, ale ich utwory niosą wartościowe przesłanie i pozytywny przekaz. Start każdego dnia o godz. 18:00. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny i niebiletowany.   

W tym roku  wystąpią:

Piątek, 19 VII 2019:   
MAGDA ANIOŁ, ANASTASIS, OLGA SZOMAŃSKA, NATALIA NIEMEN, 2TM23, GOSPEL RAIN

Sobota, 20 VII 2019:   
MONIKA KUSZYŃSKA, DAGADANA, ADAM STRUG, DAREK MALEJONEK HYPERHEMON, POSPIESZALSCY, BEATA BEDNARZ

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

Organizatorem wydarzenia, jak zawsze jest firma SOS MUSIC. Współorganizatorami są Miasto Toruń oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie. Partnerem głównym jest Grupa Energa. Partnerami oficjalnymi są Lotto i Fundacja BIT MASTERS.

Relacja telewizyjna z festiwalu - 27 VII 2019, godz. 11:25, TVP1.

Podzieje się :)   Podzieje się :)
Plakat festiwalu
« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama