107,6 FM

Schetyna: Związki partnerskie - najwyższy czas je wprowadzić

Rozmowa z Polakami nie zakończy się wraz z wyborami, chcemy, żeby dialog trwał stale; najwyższy czas wprowadzić związki partnerskie - mówił w sobotę lider PO Grzegorz Schetyna.

Schetyna podczas wystąpienia deklarował, że "rozmowa z Polakami nie zakończy się wraz z wyborami". "Chcemy, żeby dialog trwał stale, a wpływ ludzi na władzę nigdy nie ustawał" - mówił.

"Dlatego chcemy, żeby referenda po zebraniu miliona podpisów miały charakter obligatoryjny" - kontynuował.

Zapowiedział, że Koalicja Obywatelska chce też wprowadzenia głosowania przez internet, a także absolutnej jawności "decyzji kadrowych i finansowych państwa".

"Stawiamy na samorząd i decentralizację. Prawa kobiet muszą stać się oczywistością i codziennością, do której nie trzeba nikogo przekonywać" - mówił lider PO.

Schetyna odniósł się też do kwestii związków partnerskich. "W końcu związki partnerskie, najwyższy czas je wprowadzić" - oświadczył szef PO.

« 1 »
 • wujek_Olek
  15.07.2019 14:31
  "Związki partnerskie" co najmniej równowarte małżeństwom to następny krok POstępowych i .Nowoczesnych, dalsze kroczki to a) prawo do aborcji do porodu, bo według anglosaskich barbarzyńców człowiekiem jest tylko ten żywcem urodzony (born alive), b) wyzwolenie dziecięcej seksualności no i wtedy dekryminalizacja "orientacji" P, znaczy tzw. pedofilii, c) prawo adopcji dla kochających inaczej włącznie z d) prawem do hodowli potomstwa przy pomocy kupnych komórek jajowych czy plemników i macic do wynajęcia dla panow heterofobów, e) eutanazję na własne życzenie lub życzenie wyższej instancji, np. komitetu centralnego … to już wszystko osiągniecia wielu POstępowych i .Nowoczesnych protestancko-anglosaskich krajów dowolnego prawa w drodze do wspaniałego nowego świata i człowieka, zawsze po trupach tego starego.
  doceń 0
 • MSJK
  15.07.2019 21:22
  Boże miej w opiece naszą ojczyznę!
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama