107,6 FM

Katowice: dzieci stworzyły galerię sztuki. Co mogłoby powstać w miejscu hotelu Silesia?

W Katowicach powstała wyjątkowa galeria sztuki. Została stworzona przez dzieci z śląskich oddziałów onkologicznych. Obrazy przedstawiają budynki, które mogłyby powstać w miejscu oddanego do rozbiórki hotelu Silesia.

Gdzie dokładnie można zobaczyć prace - powiedziała Radiu eM Aneta Klimek-Jędryka z Fundacji Iskierka:

Katowice: dzieci stworzyły galerię sztuki. Co mogłoby powstać w miejscu hotelu Silesia?   Współpraca Fundacji Iskierka i firmy odpowiedzialnej za rozbiórkę hotelu Silesia były tutaj niezbędne Karol Sus / Radio eM

Galeria powstała dzięki współpracy Fundacji Iskierka i firmy odpowiedzialnej za rozbiórkę hotelu Silesia. Z rzeczniczką tej firmy Ewą Łydkowską rozmawialiśmy o tym jak rozpoczął się ten projekt:

 

Dodajmy, że najmłodszy artysta ma zaledwie dwa lata. Prace jego i kolegów można będzie oglądać jeszcze długo po rozbiórce legendarnego katowickiego hotelu.

Katowice: dzieci stworzyły galerię sztuki. Co mogłoby powstać w miejscu hotelu Silesia?   Praca młodych artystów będzie teraz można podziwiać Karol Sus / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama