107,6 FM

Katowice: ostatnia sobota paszportowa w Urzędzie Wojewódzkim

Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach po raz ostatni w te wakacje zorganizował sobotę paszportową. Złożenie wniosku czy odebranie paszportu tego dnia trwa znacznie krócej, niż w tygodniu.

W tygodniu często nie ma czasu. Dlatego złożenie wniosku i odebranie paszportu w sobotę to dla wielu świetna sprawa no i sposób na ominięcie dużych kolejek. Ci, którzy odwiedzili dziś Urząd Wojewódzki w Katowicach reporterowi Rada eM przyznali, że w dzień roboczy potrzeba jednak o wiele więcej czasu i cierpliwości, niż w sobotę:

Do 14:00 paszportowa sobota dziś zorganizowana została też w Częstochowie i Bielsku-Białej. W Katowicach urzędnicy czekali na mieszkańców przy 5 stanowiskach. Można odebrać paszport lub złożyć wniosek. - Czas oczekiwania to od 15 minut do godziny - mówi Robert Dudek, pracownik oddziału paszportowego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach:

Niestety dziś, to była już ostatnio paszportowa sobota w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Średni czas oczekiwania na paszport to w tej chwili - jak się dowiedzieliśmy - około trzech tygodni.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama