107,6 FM

Świętochłowice: dziś policyjne ćwiczenia na skrzyżowaniu dróg

Uwaga kierowcy przejeżdżający przez Świętochłowice. Na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej z Chorzowską ruchem kieruje policja. To jednak tylko ćwiczenia.

Funkcjonariusze uspokajają - to ćwiczenia, podczas których szkolą się słuchacze Szkoły Policji w Katowicach - tłumaczy podkomisarz Tomasz Dzierga:

Zajęcia potrwają do 13:00 - później na skrzyżowaniu włączona zostanie na powrót sygnalizacja świetlna.

W ćwiczeniach biorą udział słuchacze Szkoły Policji w Katowicach. Na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Chorzowskiej uczą się jak kierować ruchem:

- mówili reporterowi policjanci z jednostek terenowych uczestniczący w kursie RDs. Ma on na celu podnoszenie umiejętności w profesjonalnym wykonywaniu czynności na drogach.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama