107,6 FM

Katowice: jak wygląda życie głuchoniewidomych? Specjalny tor przeszkód na rynku

W opasce, słuchawkach i z białą laską w ręce - mieszkańcy Katowic mogli dziś poznać problemy osób głucho-niewidomych. Na rynku odbył się specjalny happening organizowany przez Fundację Transgresja i Śląską Fundację Pomocy Głuchoniewidomym.

Mieszkańcy Katowic mogą poznać problemy osób głuchoniewidomych. To osoby z jednoczesną dysfunkcją wzroku i słuchu. Na czym polega? Tłumaczy - mówił Krzysztof Wostal - prezes Fundacji Transgresja:

Przez dwie godziny chętni pod okiem przewodników mogli spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze z przeszkodami:

Wydarzenie było wspólną inicjatywą Fundacji Transgresja  i Śląskiej Fundacji Pomocy Głuchoniewidomym.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama