107,6 FM

II etap Tour de Pologne: kolarze dojechali do mety pod Spodkiem w Katowicach. Zwycięstwo Luki Mezgeca

Luka Mezgec wygrał drugi etap tegorocznego 76. Tour de Pologne. W jego ramach kolarze mieli do pokonania trasę z Tarnowskich Gór do Katowic. Jechali m.in. przez Piekary, Bytom, Siemianowice i finiszowali w Katowicach pod Spodkiem.

Wszędzie na trasie czekali na kolarzy czekali kibice. Panowała gorąca atmosfera, ale największe emocje miały miejsce oczywiście na mecie wyścigu:

Zwycięzcą drugiego etapu Tour de Pologne został Luka Mezgec z grupy Mitchelton-Scott.  Słoweniec po efektownym finiszu wyprzedził Fernando Gavirię i Pascala Ackermanna, który utrzymał koszulkę lidera wyścigu. Najszybszym Polakiem był Paweł Frątczak.

II etap Tour de Pologne: kolarze dojechali do mety pod Spodkiem w Katowicach. Zwycięstwo Luki Mezgeca   Luka Mezgec z grupy Mitchelton-Scott wygrał II etap 76. Tour de Pologne Justyna Stolfik-Binda / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama