107,6 FM

Druga rocznica zaginięcia ks. Krzysztofa Grzywocza

W opolskiej katedrze zostanie odprawiona Msza św. w jego intencji, a wcześniej odbędzie się promocja nowej książki z jego myślami.

17 sierpnia 2017 r. ks. Krzysztof Grzywocz wyruszył w stronę szczytu Bortelhorn w Alpach Szwajcarskich i odtąd ślad po nim zaginął. Mimo intensywnych poszukiwań do dziś nie znaleziono jego ciała.

W drugą rocznicę zaginięcia ks. Grzywocza - kapłana diecezji opolskiej, rekolekcjonisty, wykładowcy, kierownika duchowego, terapeuty, egzorcysty, alpinisty - w katedrze opolskiej w sobotę 17 sierpnia br. o godz. 18.30 odprawiona zostanie Msza św. w jego intencji. Wcześniej o godz. 17 w auli domu katedralnego odbędzie się promocja nowej książki pt. „Spotkał. Spojrzał. Słuchał. Ks. Krzysztof Grzywocz - wybór myśli”.

Druga rocznica zaginięcia ks. Krzysztofa Grzywocza  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama