107,6 FM

15.08.19| Każdy ma swoje miejsce.

Jest Pan Bóg, potem współmałżonek, potem dzieci, a dopiero na kolejnym miejscu rodzice.

15.08.19| Każdy ma swoje miejsce.   Radom, 25.04.2018.Konferencja dla młodzieży w "Resursie Obywatelskiej" - Radość czystej miłości" Krystyna Piotrowska /Foto Gość

Niestety nie każdy rodzic to rozumie, co może doprowadzić nawet do rozsypania małżeństwa - mówi ks. dr Marek Dziewiecki.

Są sytuacje trudne w małżeństwie, którym ciężko sprostać..wówczas, gdy w relację małżeńską wkraczają wiecznie niezadowoleni rodzice. Pozornie chcą dobrze, nawet są o tym przekonanie, a wychodzi źle. Dlaczego? 

Co zrobić, by rodzice nie doprowadzili do rozbicia małżeństwa?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy