107,6 FM

Gliwice. Studium Życia Rodzinnego

Można jeszcze zapisywać się na dwuletnie Studium Życia Rodzinnego. Inauguracja zajęć w ostatnią sobotę września.

Rozpoczęcie nowego roku studium, prowadzonego przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej odbędzie się 28 września o 10.00. Nauka trwa dwa lata, a zajęcia odbywają się raz w miesiącu w sobotę w godzinach od 9.00 do 17.00 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II (przy katedrze).

Studium przeznaczone jest dla osób, które chcą  uzupełnić wiedzę na temat małżeństwa i rodziny, nabyć praktyczne umiejętności m.in. w prowadzeniu prawidłowego dialogu, dowiedzieć się jak wzmocnić swoje małżeństwo czy pomagać innym. Studium przygotowuje też do posługi w parafii w tej dziedzinie.

Informacje i zgłoszenia na stronie Diecezjalnego Duszpasterstwa Rodzin: dorodzin.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama