107,6 FM

Śląskie. Pasjonaci futbolu, którzy "jeżdżą na szpile"

Groundhopping, czyli hobby polegające na oglądaniu meczów piłkarskich i zwiedzaniu przy tym jak największych liczby boisk. Okazuje się, że tacy pasjonaci futbolu są też w naszym regionie. Rozmawialiśmy z autorami inicjatyw: Footballsightseeing i Jada na Szpil.

Trwa nowy sezon rozgrywek piłkarskich, a swoje mecze zaczynają rozgrywać również przedstawiciele najniższych klas rozgrywkowych. Amatorskie spotkania również cieszą się zainteresowaniem piłkarskich pasjonatów. Dlaczego? Mówi Radiu eM Karol - autor bloga "Jada na Szpil", który w sezonie ogląda z trybun około 90-ciu spotkań:

Kibice-rekordziści zwiedzania stadionów piłkarskich potrafią zaliczyć rocznie nawet 200 meczów.Co ciekawe, wybierają oni zwykle spotkania w ramach najniższych lig piłkarskich. Co ich do tego skłania? Pytamy Rafała, autora strony Footballsightseeing:

Warto dodać, że nowy sezon rozpoczynają właśnie przedstawiciele klubów grających na ósmym i dziewiątym poziomie rozgrywek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama