107,6 FM

Rybnik. Mistrzowie olimpijscy, zwycięzcy Tour de Pologne i Wyścigu Dookoła Polski na Kampusie

Niezwykła Gala Kolarstwa odbyła się na rybnickim Kampusie. Z kibicami spotkali się tu zwycięzcy Tour de Pologne, Wyścigu Dookoła Polski i medaliści olimpijscy.

Wśród zaproszonych gości byli też m.in.: Tomasz Brożyna, Cezary Zamana, Zbigniew Spruch, Marian Więckowski, czy Zenon Jaskuła. Obecny był też Tadeusz Mytnik. Dwukrotny mistrz świata, medalista olimpijski i zwycięzca Tour de Pologne wspomina, że kiedyś w Rybniku miał wypadek:

Mistrzowie opowiadali swoje historie, a kibice zbierali autografy. Galę zorganizował Józef Gawliczek - legenda rybnickiego kolarstwa, zwycięzca Wyścigu Dookoła Polski z 1966 roku:

W Rybniku pojawiło się w sumie 26 utytułowanych kolarzy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama